2013
Był to dla nas pracowity rok :)

Przede wszystkim doszło do istotnych roszad w składzie, które mocno wpłynęły na naszą twórczość - co chyba słychać na koncertach :) W tym miejscu jeszcze raz byśmy chcieli podziękować wszystkim z którymi dane było nam grać dłużej lub krócej, każdy zostawił swoich parę nut w naszych utworach, za co jesteśmy wdzięczni niezmiernie :)

Pracowity również rok pod względem koncertowym, szczególnie koncert w Hard Rock Cafe został nam na długo w pamięci, jak również ostatni nasz koncert w Barometrze, to był bardzo udany rok pod tym względem - dziękujemy wszystkim który przychodzili na nasze koncerty i wspierali słowem :)

Tak czy siak - do zobaczenia za rok :) Polecamy śledzić co w naszym obozie się dzieje, bo na początku roku podzielimy się paroma niespodziankami... :)
Dodano 27 Dec 2013, autor: lubiej
30
No tak, przed nami nasz trzydziesty koncert!

Odbędzie się 23 sieprnia w warszawkim klubie Barometr, razem z nami zagrają The Option - z którymi dane nam było dzielić scenę w ramach niedawnych obchodów Święta Muzyki, oraz Peppermint Shot, którzy przyjadą do nas z Białegostoku!

Szczegóły koncertu w zakładce "koncerty".

Do zonbaczenia!
Dodano 11 Aug 2013, autor: lubiej
akustycznie
Niedawno Natalia razem z Dżabą popełnili akustyczne nagranie jednego z naszych najnowszych numerów, pod roboczym tytułem "Ballada". Poniżej link do odsłuchania tego numeru :)

Precedens "Ballada" na serwisie SoundCloud
Dodano 15 Jun 2013, autor: lubiej
Nowy początek
Garść aktualności i to dosyć istotnych.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy poinformować, że nasze szeregi opuszcza Kamil Wróblewski, nasz dotychczasowy perkusista. Chcielibyśmy w tym miejscu z całego serca podziękować mu za tych kilka lat owocnej współpracy i życzyć powodzenia na dalszej muzycznej drodze.

Jednocześnie chcemy przedstawić nowych członków naszego zespołu. Od dzisiaj za perkusją zasiądzie Albert Żóraw, za instrumenty klawiszowe będzie odpowiedzialny Krystian Białowąs, natomiast gitarzystą basową został Witek Nieuważny, którego można było usłyszeć między innymi w zespole Forest Fuckers, jak również w składzie Janusza Staszewskiego. Witamy Was bardzo gorąco.

Pierwsze, mocno elektryzujące efekty naszej współpracy już są, jesteśmy pewni, że ciąg dalszy będzie równie emocjonujący, postaramy się dać poczuć tej nowej energii możliwie szybko :) Będziemy o postępach informować na bieżąco :)
Dodano 10 Apr 2013, autor: lubiej
zły nius, dobry nius...
Zacznijmy więc od tego pierwszego:
Z żalem wielkim informujemy, że nasze szeregi postanowił opuścić Jacek Stasiak - basista.
Ubolewamy bardzo nad tym faktem, ale takie niestety jest życie. Życzymy Jackowi wielu sukcesów w dalszej muzycznej drodze, dziękujemy bardzo za tych kilka miesięcy wspólnej, owocnej bardzo pracy!

W związku z tym, ogłaszamy, że zespół Precedens rozpoczyna więc poszukiwania nowego basisty!

Jeżeli grasz na basie lub znasz kogoś kto gra, podobają Ci się generowane przez nas dźwięki i masz głowę pełną pomysłów, to skontaktuj się z nami, najlepiej drogą mailową - pisz na adres lubiejewski(at)precedens.art.pl

Roześlijcie tę informację do jak największej ilości ludzi, mamy nadzieję na szybkie uzupełnienie składu!

A teraz dobra wiadomość... demówka najnowsza ujrzała światło dzienne :)
Nie ma co tutaj dużo gadać, zapraszamy do działu "dyskografia", gdzie owe dzieło można pobrać :)

Miłego odsłuchu!
Dodano 12 Mar 2013, autor: lubiej
Hard Rock Rising 2013
5 marca widzimy Was wszystkich pod sceną w warszawskim Hard Rock Cafe!

To właśnie dzięki WASZYM głosom dostaliśmy się z trzeciego miejsca, do kolejnego etapu festiwalu Hard Rock Rising 2013. Teraz potrzebujemy Waszej obecności by przejść do finału i wałczyć o wyjazd do Londynu na finały światowe!

Jeszcze jedno ważne ogłoszenie:
Niedawno zakończył przygodę z nami Konrad Kalata - wielkie dzięki za otwarcie nam łbów i pokazaniu nowych obszarów którymi możemy podążać! Do zobaczenia!

Tym samym rozpoczynamy poszukiwania szóstego elementu układanki:

Jeżeli grasz na instrumentach klawiszowych lub znasz kogoś kto gra, podobają Ci się generowane przez nas dźwięki i masz głowę pełną pomysłów, to skontaktuj się z nami, najlepiej drogą mailową - pisz na adres lubiejewski(at)precedens.art.pl

Roześlijcie tę informację do jak największej ilości ludzi, mamy nadzieję na szybkie uzupełnienie składu!
Dodano 22 Feb 2013, autor: lubiej
XXI Finał WOŚP!
Zbliża się XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będziemy wspomagać akcję w warszawskiej Przestrzeni Prywatnej, na ulicy Emilii Plater 9/11, bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy!
Dodano 02 Jan 2013, autor: lubiej
Saturator zaliczony...
Wielkie dzięki kochani, że się pojawiliście w Saturatorze, super nam się grało, mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak i my :)

Podziękowania dla zespołów Natalia i Papierosy oraz Rocket za wspólnie spędzony wieczór!

Pierwsze zdjęcia już można oglądać w odpowiednim dziale!

Pozdrawiamy i do zobaczenia na następnych sztukach!
Dodano 04 Dec 2012, autor: lubiej
znaleźliśmy!
Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim którzy przyszli do nas na próbę i spróbowali swoich sił z naszym materiałem :) Poziom przez Was zaprezentowany był na prawdę wysoki! Przyszedł jednak czas by podjąć decyzję!

Jednogłośnie zadecydowaliśmy, że naszym nowym basistą będzie Jacek Stasiak! Witamy Cię serdecznie na naszym pokładzie.

Zabieramy się więc teraz do wspólnej, wytężonej pracy i myślę, że jakoś w listopadzie wrócimy do Was z koncertem :)
Dodano 05 Oct 2012, autor: lubiej
zmiany...
Kilka dni temu rozstaliśmy się z naszym basistą Pawłem Formelą. Dzięki wielkie za wspólnie spędzony czas. Życzymy sukcesów na dalszej artystycznej drodze!

Zespół Precedens rozpoczyna więc poszukiwania nowego basisty!

Jeżeli grasz na basie lub znasz kogoś kto gra, podobają Ci się generowane przez nas dźwięki i masz głowę pełną pomysłów, to skontaktuj się z nami, najlepiej drogą mailową - pisz na adres lubiejewski(at)precedens.art.pl

Roześlijcie tę informację do jak największej ilości ludzi, mamy nadzieję na szybkie uzupełnienie składu!
Dodano 13 Sep 2012, autor: lubiej

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews