fatum...
...ciąży nad Emergenzą. Po raz kolejny termin został zmieniony. Jak zapewniają nas organizatorzy, to najnowszym - i teraz już ostatecznym terminem jest 17 czerwca, a całość odbędzie się w warszawskim klubie Proxima. Do zobaczenia więc w połowie miesiąca!
Dodano 28 May 2012, autor: lubiej
emergenza, zmiany...
Z powodów od nas niezależnych, zmienił się termin festiwalowego koncertu. Odbędzie się on 26 maja. Po szczegóły odsyłam do działu koncertowego :)
Dodano 11 May 2012, autor: lubiej
emergenza, ciąg dalszy...
Kochani, znamy już termin kolejnego etapu Festiwalu Emergenza, do którego dostaliśmy się dzięki Waszym głosom. Koncert odbędzie się 12 maja w warszawskim klubie Neo, szczegóły w dziale koncerty.

W międzyczasie mamy jeszcze trzy koncerty - pierwszy z nich w najbliższą sobotę 17 marca w klubokawiarni Mam Ochotę razem z zespołami Neyna i The Groovy Ghoulies.

Do zobaczenia!
Dodano 12 Mar 2012, autor: lubiej
udało się!
Niezwykle miło nam zakomunikować, że udało nam się awansować do półfinałów EMERGENZA FESTIVAL! Wielkie dzięki wszystkim którzy stawili się w warszawskim klubie Fonobar i nas wspomagali, gratulujemy też pozostałym zespołom, którym udało się awansować, informacje o kolejnych etapach wkrótce.

Póki co, zapraszamy 25 lutego do warszawskiego klubu K8 Club na nasz koncert, gdzie zagramy razem z zespołem Support oraz The Groovy Ghoulies, gdzie za bas odpowiada nasz Pablo!

Szczegóły jak zwykle w zakładce koncerty.

Do zobaczenia!
Dodano 11 Feb 2012, autor: lubiej
koncerty
No to wracamy na warszawskie sceny!

Zaczniemy już 10 lutego na deskach klubu Fonobar, w ramach Emerganza Festival! Zachęcamy do przybycia, pomóżcie nam przejść do następnego etapu. Prowadzimy też sprzedaż biletów, więc zainteresowanych prosimy o kontakt.

Do zobaczenia!
Dodano 18 Jan 2012, autor: lubiej
witamy...
...na naszym pokładzie Natalię Maliszewską (znaną z zespołu Pa'Ryżka), która będzie od teraz odpowiedzialna za wokale, oraz Mikołaja "Dżabę" Urbańskiego który będzie czarować na gitarze (można go również usłyszeć w naszym zaprzyjaźnionym zespole Hydrofor).

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie długa i owocna!

Dodano 16 Dec 2011, autor: lubiej
ruszamy!
Bardzo dobre wiadomości z naszego obozu - znaleźliśmy wokalistkę i gitarzystę! :D Szczegóły podamy wkrótce.

Dziękujemy też wszystkim zainteresowanym, którzy wzięli udział w naszym "castingu"!
Dodano 11 Dec 2011, autor: lubiej
dalsze zmiany
Zmian w zespole ciąg dalszy...

Tym razem opuściły nas dwie osoby - Michał Grabka oraz Ania Ruszniak. W imieniu swoim jak i całego zespołu, chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować za te lata wspólnego grania, naprawdę była do dla nas wielka frajda! Dzięki wielkie i do zobaczenia!

Tym samym rozpoczynamy poszukiwania gitarzysty solowego oraz głównego wokalu... zainteresowani którąś posadą? Piszcie - lubiejewski@precedens.art.pl. Skontaktujemy się, spotkamy i zobaczymy co z tego będzie :)
Dodano 23 Nov 2011, autor: lubiej
mamy jeszcze więcej!
No to mamy kolejnego nowego członka, do składu dołączył weselny klawiszowiec - Konrad Kalata, którego bardzo serdecznie witamy na pokładzie!
Dodano 30 Oct 2011, autor: lubiej
mamy basistę!
Z nieukrywana radością chcemy poinformować, że szeregi nasze zasilił Paweł Formela! To on od dzisiaj będzie odpowiedzialny za emitowanie niskich dźwięków.
Dodano 17 Sep 2011, autor: lubiej

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews