do posłuchania
Z lekkim opóźnieniem zamieszam link do wywiadu którego udzieliliśmy (Kaczor i Lubiej) na początku czerwca, na antenie rozgłośni SP Radio:

wywiad w SP Radio
Dodano 25 Jun 2011, autor: lubiej
polake - dziękujemy!
Koncert w Fonobarze przeszedł do historii, dziękujemy za przybycie!

Tym koncertem również pożegnaliśmy się z naszym basistą - Rafałem Polakiem, który zdecydował się opuścić szeregi zespołu. W imieniu swoim, jak i całego składu, chciałbym bardzo mu podziękować za te wspólnie "przegrane" lata. Życzymy sukcesów na dalszej artystycznej drodze! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się jednej scenie spotkamy. Dziękujemy Ci za wszystko!

W związku z tym, zespół Precedens rozpoczyna poszukiwania nowego basisty!

Jeżeli grasz na basie lub znasz kogoś kto gra, podobają Ci się generowane przez nas dźwięki i masz pomysł jak zrobić naszą muzykę jeszcze lepszą, to skontaktuj się z nami, najlepiej drogą mailową - pisz na adres maciej@lubiejewski.art.pl

Roześlijcie tę informację do jak największej ilości ludzi, mamy nadzieję na szybkie uzupełnienie składu!
Dodano 13 Jun 2011, autor: lubiej
ostatni...
...koncert przed letnią przerwą :)

9 czerwca zapraszamy bardzo serdecznie do warszawskiego klubu Fonobar, gdzie z pomocą zespołu Harp'n'Roller hucznie rozpoczniemy precedensową przerwę wakacyjną :) Po tym koncercie zamykamy się na cztery kłódki w sali prób i rozpoczynamy wytężone prace nad nowym materiałem, który mamy nadzieje przedstawić w okolicach września, kiedy to planujemy ponownie pojawić się na scenie!

Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu można odszukać w zakładce "koncerty".

Do zobaczenia 9 czerwca!
Dodano 15 May 2011, autor: lubiej
dzieje się...
Uff... Marcowo-kwietniowe koncertowe szaleństwo powoli dobiega końca. Za nami dwie fantastyczne imprezy w Pawiarni i Piwnicy pod Harendą! Zwłaszcza ten pierwszy koncert był szczególny, gdyż w kilku naszych numerach, zupełnie niespodziewanie, dorzucił swoje "trzy grosze" nie kto inny, jak sam Tomek Bielecki na harmonijce! To był zaszczyt móc gościć Cię na scenie, dzięki wielkie!

Kilka zdjęć z koncertu w Piwnicy pod Harendą można już znaleźć na naszej stronie, zarówno w dziale "multimedia", jak i "koncerty", na podstronie danego koncertu.

W najbliższy czwartek natomiast kolejny koncert! Tym razem wystąpimy w klubie 3 Kolory, razem z zespołem Hydrofor! Po szczegóły odsyłam do stosownego działu!

Sobota natomiast będzie dniem szczególnym, gdyż zagramy w Pruszkowie na Festiwalu "Rock Piknik - Reaktywacja"! Mamy nadzieję, że wczesna godzina naszego występu - 11:20 (sic!) - nie zniechęci Was do tłumnego stawienia się na płycie Stadionu "Znicz".
Dodano 12 Apr 2011, autor: lubiej
sen pszczoły - dziękujemy!
No, w końcu jest chwila, więc wypada w tym miejscu podziękować bardzo serdecznie wszystkim tym co przyszli w miniony czwartek do klubu Sen Pszczoły, jak i tym wszystkim którzy nie przyszli, a chcieli przyjść - nie wiecie nawet ile straciliście! Dziękujemy Hydroforowi za kolejny, świetny wspólny koncert (dwa występy jednego dnia - macie zdrowie :P)! Dziękujemy również akustykowi Boczkowi - no jeden z lepszych klubowych akustyków z jakimi przyszło nam pracować!

Jeżeli natomiast komuś jest wciąż mało naszego grania, to zapraszamy już w najbliższy czwartek do warszawskiego klubu Harenda! Info o koncercie można znaleźć - jak zwykle - w zakładce "koncerty"!
Dodano 02 Apr 2011, autor: lubiej
!!!
Dodano 26 Mar 2011, autor: lubiej
nowy rok...
...zapowiada się pracowicie! W styczniu zostaliśmy ugoszczeni przez KDK Krasnystaw w ramach finałowego koncertu XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdjęcia z tego występu już można oglądać w zakładce "multimedia", jak i na stronie koncertu w zakładce "koncerty". Na marzec mamy już zaplanowane dwa koncerty w Warszawie - 10. w klubie BarRock oraz 31. w klubie Sen Pszczoły, gdzie razem z nami zagra zespół Hydrofor. Po szczegóły odsyłam do odpowiedniej podstrony!
Dodano 12 Feb 2011, autor: lubiej
Święta!
Z okazji Świąt, chcielibyśmy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia! Radości dużo w ten czas, wspaniałej atmosfery przy stole i jak poza nim, pysznego jedzenia, zaskakujących prezentów i tak dalej i tak dalej! Najlepszego!
Dodano 25 Dec 2010, autor: lubiej
...dobiegł końca!
W sobotę - 16 października 2010 - Precedens wychodzi ze studia!

Po efekty pracy odsyłam do działu "dyskografia"
Dodano 22 Oct 2010, autor: lubiej
nagrań czas...
W piątek - 21 maja - Precedens wchodzi do studia!
Dodano 17 May 2010, autor: lubiej

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews