praca wre...
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zawieszamy tymczasowo koncertową aktywność i skupiamy się na pracy nad demem. Aktualnie szlifujemy na próbach trzy numery - znane już koncertów - które zamierzamy zarejestrować w niedalekiej przyszłości.
Dodano 15 Mar 2010, autor: lubiej
info na nowy rok...
Dziękujemy wszystkim za przybycie w ostatnią niedzielę do warszawskiego klubu Radio Luxembourg. Szczególnie podziękowania dla Syndromu Kreta i MadBee za fantastyczne przedstawienie!

Natomiast już 21 lutego zapraszamy do klubu No Mercy w Warszawie, na sztukę w której oprócz nas wystąpią debiutujący Galactic Static oraz Video Kings. Szczegółowe informacje w dziale "koncerty".

Po tym koncercie planujemy zawiesić tymczasowo działalność koncertową i skupić się na pracy studyjnej. Zamierzamy wybrać oraz zarejestrować trzy numery z naszego repertuaru na nasze pierwsze demo. Będziemy informować na bieżąco o postępach prac.
Dodano 02 Feb 2010, autor: lubiej
pierwsze audio...
...jest już do posłuchania na naszym koncie w serwisie MySpace - www.myspace.com/precedenspl

Dostępne są tam trzy nagrania z naszego debiutanckiego koncertu, który odbył się 29 października w warszawskim klubie No Mercy. Mamy nadzieję, że już niedługo zastąpimy je pierwszymi nagraniami studyjnymi, gdyż jesteś na etapie planowania wizyty w studiu nagraniowym. Więcej informacji w najbliższym czasie

Ponadto, warto odnotować pojawienie się nowego koncertu w naszej rozpisce - 1 grudnia 2009 roku zapraszamy do warszawskiego klubu Radio Luxemborug, zagramy tam razem z zespołem Coheina, szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "koncerty".

Do zobaczenia!
Dodano 21 Nov 2009, autor: lubiej
dziękujemy, dziękujemy...
Brak nam słów. "W najśmielszych snach" - jak stwierdził polake - nie spodziewaliśmy się takiego wspaniałego przyjęcia, szczególnie na debiucie. Chcemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za przybycie w ten czwartkowy wieczór do klubu No Mercy, za stworzenie wspaniałej atmosferę, za owacje, za energię, która mam nadzieję wróciła do Was ze zdwojoną siłą, za wszystkie ciepłe słowa po koncercie, za "zmuszenie" nas do zagrania drugiego bisu! Ponadto, chcemy podziękować kapelom Video Kings i Slim Motion za współtworzenie z nami tego wieczoru. DZIĘKUJEMY!

Jednocześnie zapraszamy na kolejny nasz koncert, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 02 listopada w warszawskim klubie Jadłodajnia Filozoficzna, zagramy razem z kapelami Futurobnia i Amnezja, szczegóły można znaleźć w dziale "koncerty".

Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia!
Dodano 30 Oct 2009, autor: lubiej
koncertowe aktualności
Nastąpiła drobna zmiana dotycząca naszego najbliższego koncertu. Niestety nie zagra z nami zespół eHo (Kuba - szybkiego powrotu do zdrowia!).

Na ich miejsce "wskoczył" zespół Video Kings (www.myspace.com/thevideokings).

Szczegóły dotyczące koncertu w dziale "koncerty".

Do zobaczenia!
Dodano 09 Oct 2009, autor: lubiej
debiut!
Precedens zadebiutuje na scenie 29 października w warszawskim klubie No Mercy!

Dzisiaj zostały ustalone ostatnie szczegóły, razem z nami zagrają zespoły eHo oraz Slim Motion.

Po szczegóły dotyczące koncertu odsyłam do działu "koncerty".

Serdecznie zapraszamy!
Dodano 10 Sep 2009, autor: lubiej
nius
Problemy rozwiązane!
Forum ponownie działa, strona nie powinna już mieć żadnych przestojów w działaniu.

Mała nowość też pojawiła się na stronie: w zakładce "skład", po kliknięciu na podobiznę któregoś z muzyków otworzy się mała galeria z innymi zdjęciami danej osoby.

Pozdrawiam!
Dodano 06 Sep 2009, autor: lubiej
małe problemy
Z powodu małych problemów technicznych na serwerze, przez parę dni nie będzie czynne nasze forum, jak również mogą zdarzyć się przestoje w działaniu strony.

Z góry przepraszam za utrudnienia.
Dodano 30 Aug 2009, autor: lubiej
pierwszy krok...
Witamy na oficjalnej stronie zespołu Precedens!

Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wszystkie interesujące Was rzeczy dotyczące zespołu. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum, do którego odnośnik znajduje się w pasku powyżej.

W przypadku zauważenia błędów na stronie, proszę o kontakt: lubiej@precedens.art.pl
Dodano 06 Jul 2009, autor: lubiej

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews